Teatr Improwizacji "Anima"

anima.art.pl

Księga Gości to miejsce dla Was.

Zapraszamy do wyrażania opinii o naszym Teatrze, za wszystkie uwagi dziękujemy!

Strona: 3/4 · Wyświetlane wpisy: 10-30
Ogółem wpisów w Księdze Gości: 31
Dopisz się
Przejdź do strony:   [1]   [2]   [3]   [4]  

ewa, warszawa

28.01.2012, 22:36

spektakl 28 stycznia na Ursynowie świetny!
Chapeau bas dla całego zespołu.

Daniel

23.01.2012, 18:01

Po prostu świetne ! Jest to jeden z niewielu teatrów , który mnie poruszył i skłonił do refleksji co niestety jest rzadkością. Wybieram się ponownie już wkrótce !

Mati, Warszawa

22.10.2011, 18:13

Nie mogę czytać Waszych opisów ani spektakli ani osób. Wszystko wydaję mi się strasznie przeintelektualizowane, przegięte.

Ewa, Warszawa

15.05.2010, 17:39

Wczoraj po raz pierwszy byłam na Waszym spektaklu. Wylądowałam na nim całkiem przypadkiem i nie wiedziałam, czego spodziewać się po tej "improwizacji". Szczerze muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało. Przede wszystkim była to dla mnie zupełna nowość, taka forma przedstawienia teatralnego. Jestem pod wrażeniem odwagi aktorów, którzy podejmują się zbudowania sceny tak "na żywca" z kilku podanych na gorąco informacji i wskazówek. To, co z tego wynika, potrafi być naprawdę zaskakujące i komiczne. W połowie spektaklu zauważyłam, że sama na bieżąco wymyślam możliwe odpowiedzi na dane kwestie, które padły, że układam dalszy ciąg historii. Nie jest to więc tylko bierny odbiór przedstawienia. Fakt, że wszystko dzieje się tu i teraz, że nie ma żadnego scenariusza, powoduje (przynajmniej u mnie) pewien dreszcz niepokoju (o kurczę, i co oni teraz wymyślą??) i podziw dla pomysłowości aktorów. Na pewno warto było przyjść!

Tomasz Janicki, Warszawa  

27.04.2010, 11:25

Witam. W zasadzie jestem "stałym klientem" Animy. Przyszedłem kilka razy z koleżanką i zostaliśmy ochrzczeni małżeństwem :)
Anima to grupa osób, które określiłbym jako "oj, Wy wariaty jedne...". Luz i swoboda tematów wylewa się na wszystkie strony, a skecze - niezależnie od tematu - sprowadzają się do relacji międzyludzkich (tak mi się przynajmniej wydaje).
Pozdrawiam!
Tomek

Ewelina, Warszawa  

08.03.2010, 12:18

Fenomenalne! Magiczny piątek w Składzie, przeżycie więcej niż tylko autentyczne! Przerażające, prześmieszne, nieprzewidywalny tok zdarzeń, powalająca wyobraźnia aktorów - WARTO!!!!

Na pewno będę stałym widzem i przyprowadzę na kolejne spektakle przyjaciół!

Marek, Opole     http://www.teatrkochanowskiego.art.pl

30.12.2009, 06:50

Teatr w Opolu Pozdrawia

Bazia Magda, Warszawa  

01.11.2009, 12:38

I w oczekiwaniu na kolejne spektakle... wszystkich bardzo, ale to bardzo gorąco POZDRAWIAM

Bazia Magda, Warszawa  

01.11.2009, 12:11

Dzięki wielkie za zaproszenie. Fantastycznie się bawiłam. Niesamowite wrażenia. Wszystkie sceny kapitalne. Byłam w skórze każdego z aktorów, przeżywałam to zupełnie osobiście.

Renata Markowska, Warszawa  

20.10.2009, 00:02

Byłam już na dwóch spektaklach i za każdym razem była to ekscytująca przygoda - intelektualna i emocjonalna. W zaskakująco żywy, szczery i inteligentny sposób udaje się Wam powiedzieć naprawdę istotne rzeczy. W dodatku często jest w tym spora dawka humoru, co nie jest bez znaczenia. To wielka sztuka zainscenizować poruszającą historię mając za punkt wyjścia jedynie wrzucone do kapelusza hasło i z grubsza naszkicowaną przez widzów sytuację. Przyznam, że dawno już nie miałam tak dużej satysfakcji "teatralnej". Z prawdziwą przyjemnością będę Waszym częstym gościem, jak również postaram się zachęcić do tego swoich znajomych.
Gratuluję i serdecznie pozdrawiam,
Renata Markowska

Przejdź do strony:   [1]   [2]   [3]   [4]  
Strona: 3/4 · Wyświetlane wpisy: 10-30
Ogółem wpisów w Księdze Gości: 31
Dopisz się